Haber

AK Partili Canbey: Cumhur İttifakı’nın yükselişinden korkmayın

Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Dr. Mustafa Canbey, AK Parti Balya İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Canbey, geçtiğimiz günlerde Balıkesir’de bulunduğunu söyledi. Afişleri “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” adlı bir grubun yırttığını söyledi. Canbey Yardımcısı; “14 Mayıs zaferi yaklaşırken zaten hüsrana uğramış muhalefet afişlerimize saldırmaya başladı. Korkuyorlar, yükselişimizi sindiremedikleri için saldırıyorlar.”söz konusu.

Afişleri yırtanlardan kanun önünde şikayetçi olduklarını söyleyen Milletvekili Canbey, şunları söyledi; “Demokrasinin hakemi ve hakimi millettir! İnsanlar ne derse desin kabul edilebilir. Ancak 14 Mayıs seçimlerinin sonuçlarından şimdiden korkuyorlar çünkü emirleri milletten değil karanlık çevrelerden alıyorlar. Bunun için Balıkesir’de afişlerimizi yırtıyorlar. araştırdık. Yapanlar tarafından ‘Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ diye bir grubun kurulduğunu öğrendik. Kanun önünde suç duyurusunda bulunduk. Milletimiz bu hazımsızlıklara en güzel cevabı 14 Mayıs’ta verecektir. Buna yürekten inanıyoruz.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu